Warsztaty Nasza Przestrzeń II
Nasza Przestrzeń II

„Wiem, że nie wiem wszystkiego”.
Po warsztacie Nasza Przestrzeń II

Archiwum Wspomnień JPII

Znamy zwycięzców konkursu
Archiwum Wspomnień Jana Pawła II!

Warsztaty szkoleniowe

Projekt i partnerstwo.
Jak skutecznie działać na terenach wiejskich? [RELACJA]

Mikropożyczki

Poszukujemy lokalnych przedstawicieli funduszu pożyczkowego na terenie
Polski Wschodniej

„Wiem, że nie wiem wszystkiego”. Po warsztacie Nasza Przestrzeń II

Znamy zwycięzców konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II!

Projekt i partnerstwo. Jak skutecznie działać na terenach wiejskich? [RELACJA]

Poszukujemy lokalnych przedstawicieli funduszu pożyczkowego na terenie Polski Wschodniej

Przepisy księgowo-prawne w organizacjach pozarządowych. Warto je znać, żeby lepiej działać!

Ruszył nabór na szkolenie „Księgowo-prawne podstawy zarządzania wiejską organizacją pozarządową”. Przedstawiciele zarządów organizacji działających na terenach wiejskich dowiedzą się, jak sprawnie działać w oparciu o przepisy prawne i rachunkowe. Uczestnicy spotkają w Łowiczu we wrześniu 2017 r. Nabór potrwa do 6 sierpnia br.

zobacz więcej

Zbieramy i publikujemy relacje o przemianach na wsi. Weź udział w nowym projekcie „Zmieniło się”

W 2017 roku Fundacja Wspomagania Wsi obchodzi 30-lecie działalności. W ciągu tych kilkudziesięciu lat wieś zmieniła się jak chyba nigdy dotąd w historii naszego kraju. Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak Państwo patrzą na te zmiany z perspektywy swoich miejscowości. Zapraszamy w związku z tym do przesyłania pisemnych relacji na ten temat, które opublikujemy na nowej stronie.

zobacz więcej

VII edycja konkursu dziennikarskiego Archiwum Wspomnień Jana Pawła II rozstrzygnięta. Trzydniowe warsztaty w TVN nagrodą dla laureatów

W piątek 16 czerwca ogłoszeni zostali laureaci VII edycji konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II. Za najlepszym film zawierający wspomnienia osoby związanej z Papieżem Polakiem został uznany obraz "Kim jest kapłan?" autorstwa gimnazjalistów z Młodzieżowego Klubu Filmowego WIATRAK z Chorzowa. Kolejne miejsca przypadły grupom z Twardorzeczki i Łańcuta.