Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza nowy nabór na warsztaty szkoleniowe

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza kolejny nabór uczestników warsztatów szkoleniowych.

Lista warsztatów:

• Warsztat KOMUNIKACJA W SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ - nabór na warsztat ogłoszony zostanie w lutym 2017 r.

• Warsztat PLANOWANIE i REALIZACJA PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH i PARTNERSTW
Data warsztatu Termin zamknięcia naboru uczestników
12-15 stycznia 2017 r. 18 grudnia 2016 r.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

• Warsztat PROJEKT. I CO DALEJ?
Data warsztatu Termin zamknięcia naboru uczestników
16-19 marca 2017 r. 5 lutego 2017 r.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

• Szkolenie KSIĘGOWO-PRAWNE PODSTAWY ZARZĄDZANIA WIEJSKĄ ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ
Data szkolenia Termin zamknięcia naboru uczestników
30 marca - 2 kwietnia 2017 r. 28 lutego 2017 r.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy.

Fundacja Wspomagania Wsi pokrywa koszty udziału w warsztatach takie jak: noclegi, posiłki i materiały dydaktyczne. Fundacja nie pokrywa kosztów podróży.

Warsztaty organizowane są cyklicznie, a nabór na nie ogłaszany jest co kwartał.

Zapraszamy również do dołączenia do grupy dyskusyjnej uczestników warsztatów w Łowiczu na portalu społecznościowym Facebook.

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Słotwińska-Łychota