Fundacja Wspomagania Wsi Facebook
 

Newsletter

Maj 2017

LEAD Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi consectetur nisl id volutpat luctus. Praesent in nunc in dui posuere condimentum. In hac habitasse platea dictumst. Morbi nec odio bibendum ligula finibus cursus vel eget nisi. Sed a luctus velit.


„Wójt wobec prawa”. W marcu odbyła się Akademia Wójta

 
"Wójt wobec prawa" to temat spotkania Akademii Wójta, zorganizowanego przez Fundację Wspomagania Wsi i Mazowieckie Stowarzyszenie Gmin na Rzecz Budowy Społeczeństwa Informacyjnego. Spotkaliśmy się 15-17 marca i 29-31 marca 2017r.
 
  Czytaj więcej

„Zanim będzie za późno”. Maróz 2017 oficjalnie otwarty

 
Rozpoczęło się XVI Ogólnopolskie Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie. Tegoroczny temat Spotkania „Zanim będzie za późno” jest poświęcony wpływowi mieszkańców na decyzje władz dotyczące inwestycji i gospodarowania przestrzenią na terenie gminy.  W wydarzeniu uczestniczy ponad 300 osób z całej Polski.
 
  Czytaj więcej

Catering/wyżywienie w Warszawie (8 i 9 lutego 2017r.)

 
Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza do składania oferty cenowej na przygotowanie i dostarczenie posiłków dla uczestników warsztatów, które odbędą się w Warszawie, w lutym 2017r.
 
  Czytaj więcej