Zapytanie ofertowe – nocleg ze śniadaniem

Jędrek Godlewski, 12 czerwca 2016 (10:58)
Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza do składania ofert na nocleg ze śniadaniem w terminie od 21 do 22 czerwca 2018 r. dla trzech osób.

Miejsce zakwaterowania powinno znajdować się na terenie Warszawy (w promieniu do 10 km od Dworca Centralnego), możliwie najbliżej siedziby Fundacji , 01-022 Warszawa, ul.Bellottiego 1. Preferowany będzie łatwy dojazd i bezpłatne miejsca parkingowe dla gości.

Oferty prosimy wysłać równocześnie na dwa adresy email:naszaprzestrzen@fww.pl, oraz ezulawnik@fww.org.pl do 17.06.2018 r. Oferta powinna uwzględniać wycenę dla 3 osób, prosimy o podanie kwot brutto.

Cena za nocleg w pokojach jedno i dwuosobowym, pokoje z łazienką. Śniadanie powinno być wliczone w cenę noclegu.

Zastrzegany możliwość zmniejszenia liczby uczestników na 48 godzin przed rozpoczęciem warsztatów
a także rezygnacji na 5 dni przed spotkaniem.
Zapraszamy do składania ofert.