Archiwum Wspomnień Jana Pawła II

Rejestracja do VIII edycji konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II wciąż trwa!

Jędrek Godlewski, 23 stycznia 2018 (10:40)
Jeśli informacja o naszym konkursie dziennikarskim dla młodzieży dociera do Państwa dopiero teraz, lub wcześniej dotarła za późno, mamy dobrą wiadomość! Przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do I etapu konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II do 31 stycznia 2018 r.

Konkurs dziennikarski Archiwum Wspomnień Jana Pawła prowadzony jest wspólnie przez Fundację Wspomagania Wsi i Instytut Papieża Jana Pawła II. Przeznaczony jest dla uczniów siódmych klas szkół podstawowych oraz wszystkich uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Celem konkursu jest nagranie 12-minutowego materiału filmowego (reportaż, wywiad lub inna forma dokumentalna) o osobie, która wcieliła w życie nauczanie Papieża Polaka. Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni do Warszawy, gdzie oprócz zajęć ukierunkowanych na profil konkursu (warsztaty z profesjonalnymi dziennikarzami), wezmą udział również w atrakcjach oświatowo-kulturalnych zaplanowanych przez organizatorów.

Konkursu przebiega w dwuetapowej formule. Więcej informacji na jego temat wraz ze szczegółowo opisanymi zasadami i harmonogramem znajdą Państwo na stronie konkursu.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!