Ostateczna lista uczestników XVI Spotkania Organizacji w Marózie

Ola Żółtowska, 12 kwietnia 2017 (10:50)

W przypadku rezygnacji z udziału w Spotkaniu prosimy jak najszybciej powiadomić o tym Fundację NIDA (maroz2017@nida.pl, telefon 89 625 36 51), aby na to miejsce mógł przyjechać ktoś z listy rezerwowej.

Opłata w wysokości 35 PLN nie podlega zwrotowi, chyba że wskaże się na swoje miejsce inną osobę z tej samej organizacji (tylko mailowo na adres maroz2017@nida.pl).

Przypominamy – Spotkanie odbędzie się na terenie ośrodka WDW Warmia w miejscowości Maróz k. Olsztynka. Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt, organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie. Link do strony ośrodka http://www.wdwwarmia.com.pl/

Dla dojeżdżających pociągiem do stacji Waplewo oferujemy przejazd bezpłatnym autobusem – godziny odjazdu zostaną podane po 10 maja na stronach Fundacji Wspomagania Wsi i Fundacji NIDA

Podróżujący  samochodem – z trasy S7 należy zjechać na węźle Waplewo. W ośrodku jest bezpłatny parking.

Uczestników zapraszamy od godz. 11.00  w czwartek 18 maja (zakwaterowanie i obiad). Inauguracja Spotkania rozpocznie się o godz. 14.00 w głównej Sali budynku Relax. W sobotę 20 maja zajęcia kończymy  o 13.00, a obiad o 14.00.

Harmonogram Spotkania i mapkę ośrodka opublikujemy ok. 10 maja – zapraszamy do śledzenia naszych stron. Polecamy także grupę MARÓZ – Spotkania Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich na Facebooku – można tam np. umówić się na wspólny transport.

Lista osób zakwalifikowanych Ostateczna