Maróz 2017. Oficjalny program Spotkania

Jędrek Godlewski, 12 maja 2017 (12:02)
Warsztaty, wykłady, gry strategiczne i spotkania z wyjątkowymi gośćmi. Publikujemy oficjalny program XVI Ogólnopolskiego Spotkania Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie, które odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Mieszkańcy gmin mają duży wpływ na swoją przestrzeń. W trakcie warsztatów i wykładów opowiemy m.in. o tym, co można zrobić, gdy w okolicy rozpoczynają się niechciane inwestycje oraz jak dużą rolę w mobilizowaniu społeczności odgrywa sprawny obieg informacji. Swoją wiedzą na te i wiele innych tematów podzielą się m.in. eksperci z Fundacji Wspomagania Wsi oraz Fundacji Rozwoju NIDA.

W programie również wykład i spotkanie z Adamem Bodnarem, Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Swoje wykłady zaplanowali też prof. Magdalena Fikus i dr Przemysław Sadura.

Na Marózie nie będziecie się nudzić. Jak co roku proponujemy bogaty program kulturalny i rozrywkowy. Zaplanowaliśmy m.in. pokazy filmowe, koncerty, zabawy integracyjne oraz, po raz pierwszy, gry strategiczne przygotowane przez zespół Games Development.

Do zobaczenia wkrótce!

Program jest dostępny pod linkiem. Nie ma potrzeby drukowania go, każdy uczestnik Spotkania otrzyma swoją kopię w dniu przyjazdu.