Maróz 2018. Ostateczna lista uczestników

Jędrek Godlewski, 30 kwietnia 2018 (15:52)
Za nami ostatni etap naboru na Maróz 2018. Zgodnie z harmonogramem przedstawiamy ostateczną listę osób, które przyjadą na XVII Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich.

Ostateczna lista osób zakwalifikowanych 30.04.2018

W przypadku rezygnacji z udziału w Spotkaniu prosimy jak najszybciej powiadomić o tym Fundację NIDA (maroz2017@nida.pl, telefon 89 625 36 51), aby na to miejsce mógł przyjechać ktoś z listy rezerwowej.

Opłata w wysokości 35 PLN nie podlega zwrotowi, chyba że zaproponuje się na swoje miejsce inną osobę z tej samej organizacji (tylko mailowo na adres maroz2017@nida.pl). Aby inna wskazana osoba mogła uczestniczyć w Spotkaniu wymagana jest zgoda Fundacji NIDA i Fundacji Wspomagania Wsi. W tym celu prosimy mailowo (maroz2018@nida.pl) zaproponować zmianę. Ustosunkujemy się do niej. W przypadku zgody nowy uczestnik będzie musiał okazać ją podczas rejestracji na Spotkaniu.  W przypadku braku posiadania pisemnej zgody, osoba ta nie będzie mogła uczestniczyć w Spotkaniu.

Przypominamy. Spotkanie odbędzie się na terenie ośrodka Rewita Waplewo w miejscowości Maróz k. Olsztynka (dokładny adres: Maróz 2, 11-015 Olsztynek). Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt, organizatorzy zapewniają zakwaterowanie i wyżywienie. Link do strony ośrodka  https://www.rewita.pl/waplewo/

Dla dojeżdżających pociągiem oferujemy przejazd bezpłatnym autobusem – z której stacji oraz godziny odjazdu zostaną podane po 10 maja na stronach Fundacji Wspomagania Wsi i Fundacji NIDA.

Podróżujący  samochodem – z trasy S7 należy zjechać na węźle Waplewo. W ośrodku jest bezpłatny parking.

Uczestników zapraszamy od godz. 11.00  w czwartek 17 maja (zakwaterowanie i obiad). Inauguracja Spotkania rozpocznie się o godz. 14.00 w głównej sali budynku Relax. W sobotę 19 maja zajęcia kończymy  o 13.00, a obiad o 14.00.

Harmonogram Spotkania i mapkę ośrodka opublikujemy ok. 10 maja – zapraszamy do śledzenia naszych stron. Polecamy także grupę MARÓZ – Spotkania Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich na Facebooku – można tam np. umówić się na wspólny transport.

Do zobaczenia w Marózie!