Maróz 2020 przeniesiony

Jędrek Godlewski, 19 marca 2020 (18:24)
WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

Z powodu epidemii koronawirusa podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu XIX Spotkania Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie na 24-26 września 2020.

Mamy nadzieję, że wszyscy – nie tylko w Polsce, ale i na świecie – przetrwamy najbliższy, trudny czas w spokoju. Całej naszej Marózowej społeczności; w tym uczestnikom poprzednich spotkań oraz  wszystkim osobom zaangażowanym w społeczne życie na wsi, a także naszym partnerom, trenerkom i trenerom, życzymy wytrwałości, zdrowia i siły ducha.

Nie możemy się doczekać, aby spotkać się jesienią, wymienić doświadczenia i nabrać sił do dalszej pracy!

Obecnie zamykamy rekrutację. W późniejszym terminie podamy do wiadomości zaktualizowany program i przeprowadzimy rekrutację od nowa. Wszystkie osoby, które zarejestrowały się już w naszej bazie, będą proszone o ponowne zarejestrowanie się.

Rekrutację na termin wrześniowy przeprowadzimy od początku.

Wszystkim, którzy zgłosili się dotychczas na termin majowy, dziękujemy i  jednocześnie bardzo Was przepraszamy! Nie będziemy brać tych zgłoszeń pod uwagę, bo trudno byłoby nam zweryfikować, czy wszystkim pasuje nowy termin, a i program Spotkania może ulec zmianie. Wszyscy, którzy wypełniając ankietę, wyrazili na to zgodę, otrzymają od nas maila z informacją o uruchomieniu nowego naboru.

Fundacja Wspomagania Wsi i Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA