Zespół

Zespół Fundacji Wspomagania Wsi:

 

Anna Kosidło (akosidlo@fww.pl) – Mikropożyczki

Klara Malecka (kmalecka@fww.org.pl) – Mikropożyczki

Lidia Barańska (lbaranska@fww.org.pl) – Mikropożyczki

Michał Borodziński (mborodzinski@fww.org.pl) – Mikropożyczki

Wojciech Chmiel (wchmiel@fww.org.pl) – Mikropożyczki

Romuald Domański (rdomanski@fww.org.pl) – Mikropożyczki

Kamila Woźniak (kwozniak@fww.pl) – Mikropożyczki

Monika Mazurczak-Kaczmaryk (mkaczmaryk@fww.org.pl) – Witryna Wiejska

Jacek Pietrusiak (jpietrusiak@fww.pl) – Wszechnica, Akademia Wójta, Maróz, Nasza przestrzeń II

Krystian Połomski (kpolomski@fww.org.pl) – Dziedzictwo kulturowe, Akademia Wójta, Nasza przestrzeń II

Monika Słotwińska-Łychota (mslotwinska@fww.org.pl) – Edukacja finansowa, Warsztaty w Łowiczu

Marta Szymczyk (mszymczyk@fww.org.pl) – Maróz, Edukacja finansowa

Magdalena Kowalczyk (mkowalczyk@fww.org.pl) – Edukacja finansowa, strona FWW

Jędrzej Godlewski (jgodlewski@fww.pl) – Strona FWW, Know America, Nasza przestrzeń II, Edukacja finansowa

Piotr Włodarczyk (pwlodarczyk@fww.org.pl) – Wszechnica, Archiwum Wspomnień Jana Pawła II, „Zmieniło się”

Aleksandra Żółtowska (ozoltowska@fww.pl) – Wszechnica, Know America, CRM

Ewa Żuławnik (ezulawnik@fww.org.pl) – „Przygotujmy się razem! Społeczne konsultacje zarządzania ryzykiem powodziowym”

 

Księgowość i administracja:

Jarosław Sobieraj (jsobieraj@fww.org.pl)  – główny księgowy

Bożena Baruch (bbaruch@fww.org.pl)

Wanda Jarzębska (wjarzebska@fww.org.pl)

Joanna Niewiadomska (jniewiadomska@fww.org.pl)

Andrzej Sokołowski (asokolowski@fww.org.pl)

Kamila Woźniak (kwozniak@fww.pl)