Jak się zgłosić

Jędrek Godlewski, 5 listopada 2018 (13:25)

Jak się zgłosić?

Zapoznaj się uważnie z Regulaminem uczestnictwa w programie Pole Działania

Wypełnij formularz rekrutacyjny (do 17 września 2020 r.)

Zapisz się do zamkniętej grupy na Facebooku, żeby otrzymywać powiadomienia i aktualności dot. PolaDziałania

Wykonaj zadanie rekrutacyjne (opis poniżej)

Prześlij na adres poledzialania@fww.pl dwa krótkie filmy. Czekamy na nie do 17 września 2020 r. do godz. 23:59. UWAGA! Formularz można wypełnić od razu, a filmy dosłać później, ale nie później niż przed końcem rekrutacji.

 

Film pierwszy (do 1 minuty) zawierający autoprezentację kandydatki lub kandydata:

  • opowiedz nam, jak lubisz spędzać czas wolny, jakie są Twoje pasje, co motywuje Cię, żeby działać na rzecz innych ludzi i dlaczego chcesz wziąć udział w naszym programie. Forma i treść zależy od Ciebie – przekonaj nas, że jesteś właściwą osobą do udziału w PoluDziałania.

Film drugi (do 3 minut), w którym zaprezentujesz swój pomysł na działanie społeczne w Twojej okolicy:

  • jakie działanie chciałbyś/chciałabyś zrealizować w swojej miejscowości i dlaczego? Pomysł powinien bazować na realnej sytuacji i być możliwy do wprowadzenia w życie.

Po nakręceniu filmów, umieść je na Youtube.com i udostępnij nam linki. UWAGA! W przypadku zamieszczania filmów na Youtube.com zwróć uwagę na ustawienia prywatności. Z trzech opcji – publiczny, niepubliczny, prywatny – wybierz NIEPUBLICZNY. Wtedy dostęp do filmu będzie miał jedynie posiadacz linku, czyli Ty i my!

  • Tytuł pierwszego filmu: Imię Nazwisko – autoprezentacja – PoleDzialania
  • Tytuł drugiego filmu: Imię Nazwisko – pomysł na działanie – PoleDzialania
  • Tytuł maila, w którym udostępnisz linki do filmów: Imię Nazwisko – rekrutacja

Może jesteś członkiem młodzieżowej rady gminy, udzielasz się wolontariacie albo wraz ze znajomymi zbieracie się spontanicznie, żeby pomagać samotnym seniorom albo sprzątać las w swojej miejscowości?

A może nie zaangażowałeś się jeszcze społecznie, ale bardzo byś chciał lub chciała?

Opowiedz nam o tym. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń wybierzemy osoby, z którymi będziemy dalej pracować w projekcie. Nie zrażaj się, jeśli tym razem nie padnie na Ciebie. To, że interesujesz się społecznym działaniem i własnym rozwojem oznacza, że jesteś wyjątkową osobą. Niestety liczba miejsc jaką dysponujemy jest ograniczona.