Czas na czwartą odsłonę projektu „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”

Jędrek Godlewski, 25 stycznia 2018 (15:44)
Dobry biznesplan to podstawa sukcesu każdej firmy. Przekonają się o tym uczestnicy projektu „ABC przedsiębiorczości IV. Edukacja finansowa mieszkańców wsi i małych miast”, który rozpoczął się w 2018 roku. To już czwarta edycja projektu Fundacji Wspomagania Wsi realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt będzie trwał do 31 marca 2019 roku.

Do udziału w projekcie zaprosimy 1050 mieszkańców wsi i miast do 20 000 mieszkańców w wieku 16+ z całej Polski. Dla nich przygotowano 70 osiemnastogodzinnych szkoleń warsztatowych, rozłożonych na minimum trzy dni, z zakresu zasad uruchamiania indywidualnej działalności gospodarczej i przygotowywania skutecznego biznesplanu. Uczestnicy będą mieli także okazję do skonsultowania swoich pomysłów na firmę ze specjalistami.

Prowadzący szkolenia trenerzy edukacji finansowej przećwiczą z uczestnikami procedury związane z uruchomieniem indywidualnej działalności gospodarczej. Doradzą jak analizować własne zasoby finansowe i jak korzystać z danych pozafinansowych. Nie zabraknie też rozmów o tym, skąd czerpać wiedzę pomocną w rozpoczęciu biznesu. Na koniec uczestnicy poznają nowe zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.

Warsztaty przeprowadzą doświadczeni trenerzy edukacji finansowej, przeszkoleni przez Fundację Wspomagania Wsi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu Moniką Słotwińską-Łychota (mslotwinskalychota@fww.pl) – Fundacja  Wspomagania Wsi, tel. (22) 636 25 70 do 75.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.edufin.pl