Maróz 2019. Program i informacje praktyczne

Jędrek Godlewski, 8 maja 2019 (13:31)
Zapraszamy do zapoznania się z programem Spotkania w Marózie oraz informacjami praktycznymi dot. transportu. Niektóre zajęcia w Marózie wybieramy na miejscu. O tym też poniżej.

Spotkanie (zajęcia, zakwaterowanie i posiłki) odbywa się w ośrodku Rewita Waplewo

Adres: Maróz 2, 11-015 Olsztynek

www: https://www.rewita.pl/waplewo/

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły chęć opowiedzenia o swoich projektach innym uczestnikom. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa zaangażowaniu będzie to dla wszystkich bardzo interesujące doświadczenie.

Prośby o zamianę uczestników kierowane do Fundacji NIDA (maroz2019@nida.pl, telefon 89 625 36 51) przyjmowane będą tylko do 17 maja br. (do końca dnia roboczego). Po tym terminie będziemy uwzględniać tylko informacje o rezygnacji.

Informacje organizacyjne dotyczące sesji, na której zabiorą Państwo głos, przekażemy na początku Spotkania. Jeśli mają Państwo pytania wcześniej – prosimy o mailowy kontakt z moderatorką sesji, Justyną Duriasz-Bułhak: jduriaszbulhak@fww.pl

Oficjalny program Spotkania w Marózie 2019

 

Drodzy uczestnicy! Niektóre zajęcia w Marózie wybieramy na miejscu. Spółdzielnie socjalne, amatorski teatr wiejski czy redagowanie Wikipedii?  informacja o całej naszej ofercie zajęć do wyboru znajdziecie tu: JARMARK IDEI oraz DOBRE PRAKTYKI

Zobacz wskazówki dojazdu koleją na Spotkanie w Marózie 2019