Zakończyliśmy 1. Młodzieżowy Festiwal Form Twórczych WŁĄCZ!

Ola Żółtowska, 23 czerwca 2023 (9:53)

Za nami wydarzenie finałowe, na którym w trakcie 3 intensywnych dni (16-18.06.2023) pokazaliśmy 29 prac młodych twórczyń i twórców. Obejrzeliśmy filmy i dokumentację z działań performatywnych oraz graliśmy w gry, które realizowały temat "Siłą naszej społeczności jest jej różnorodność".

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poziomu pokazanych prac i ogromnego zaangażowania osób twórczych. Chyba największym komplementem dla nas jest fakt, że wszystkie przedstawione prace były silnie związane z przeżyciami i emocjami ich autorów i autorek. Opowiedzenie o tak intymnych uczuciach i historiach wymaga dużo odwagi i zaufania. Dziękujemy, że obdarzyliście nim nas!
Jesteście ciekawi jaka jest grupa twórczyń i twórców z Festiwalu WŁĄCZ? Już niedługo opublikujemy mini-reportaż ze spotkania w Łodzi.
Z kolei na naszym kanale YouTube i też tutaj wypatrujcie festiwalowych produkcji. Niebawem zaczniemy je udostępniać
Festiwal WŁĄCZ udał się tylko dzięki ogromnej pracy i życzliwości wielu osób i instytucji, którym z całego serca dziękujemy za wyśmienitą współpracę
WŁĄCZ to wspólny wysiłek:
U.S. Embassy Warsaw
Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych