Warsztaty Nasza Przestrzeń II
Nasza Przestrzeń II

„Wiem, że nie wiem wszystkiego”.
Po warsztacie Nasza Przestrzeń II

Archiwum Wspomnień JPII

Znamy zwycięzców konkursu
Archiwum Wspomnień Jana Pawła II!

Warsztaty szkoleniowe

Projekt i partnerstwo.
Jak skutecznie działać na terenach wiejskich? [RELACJA]

Mikropożyczki

Poszukujemy lokalnych przedstawicieli funduszu pożyczkowego na terenie
Polski Wschodniej

„Wiem, że nie wiem wszystkiego”. Po warsztacie Nasza Przestrzeń II

Znamy zwycięzców konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II!

Projekt i partnerstwo. Jak skutecznie działać na terenach wiejskich? [RELACJA]

Poszukujemy lokalnych przedstawicieli funduszu pożyczkowego na terenie Polski Wschodniej

VII edycja konkursu dziennikarskiego Archiwum Wspomnień Jana Pawła II rozstrzygnięta. Trzydniowe warsztaty w TVN nagrodą dla laureatów

W piątek 16 czerwca ogłoszeni zostali laureaci VII edycji konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II. Za najlepszym film zawierający wspomnienia osoby związanej z Papieżem Polakiem został uznany obraz "Kim jest kapłan?" autorstwa gimnazjalistów z Młodzieżowego Klubu Filmowego WIATRAK z Chorzowa. Kolejne miejsca przypadły grupom z Twardorzeczki i Łańcuta.

Akademia Wójta: o polityce oświatowej w wiejskim samorządzie

Zarządzanie oświatą i wyzwania dla gmin związane z zapowiedzianą przez rząd reformą edukacji były wiodącym tematem kolejnego spotkania z cyklu Akademia Wójta, które odbyło się w dniach 26-28 października w Sandomierzu. Akademia Wójta organizowana jest przez Fundację Wspomagania Wsi we współpracy z Mazowieckim Stowarzyszeniem Gmin na Rzecz Społeczeństwa Informacyjnego.